sh_5_19_03_19_118 березня  в рамках освітнього проекту «Формування і оцінювання громадянських компетентностей» 5 школа м. Полтави гостинно зустрічала представників ГО «Полтава Даун Синдром» Марію Остроушко та Яну Бабирь. Гості ознайомили присутніх старшокласників з головним напрямком їх діяльності. Діти дізналися, що таке синдром Дауна, яка його причина, що потребує дитина у перші  роки життя. А також, як синдром Дауна може вплинути на здоров’я дитини. Протягом зустрічі запрошені намагалися впевнити присутніх в тому,що «сонячні» діти, так само, як і всі, потребують любові, тепла і поваги. Учні школи із задоволенням долучилися до  благодійної акції з нагоди Міжнародного дня людей із синдромом Дауна і закупили 21 пару символічних шкарпеток.