sh_5_18_04_19_118 квітня 2019 року у КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №5» проведено День цивільного захисту.
   Головними завданнями Дня цивільного захисту є вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок в умовах sh_5_18_04_19_5надзвичайних  ситуацій.  В цей день згідно плану проведені різноманітні заходи:
   - тематичні хвилинки «Правила поведінки при пожежі»;
sh_5_18_04_19_6   - вікторина с питань цивільного захисту для учнів початкових класів;
   - конкурс стіннівок – 5-9 класи;
   - перегляд кінофільмів відповідної тематики для учнів 8 класів;
sh_5_18_04_19_4   - евакуація всіх учасників навчально – виховного процесу на подвір’я школи при умовному виникненні пожежі.
   З метою забезпечення належного рівня проведення Дня цивільного захисту, були запрошені працівники МНС, які продемонстрували можливості спеціальної пожежно–рятувальної техніки. Школярі мали змогу не тільки подивитися на sh_5_18_04_19_2практичні дії рятувальників, які ліквідовували умовну пожежу, рятували людей із приміщення школи, а й безпосередньо могли поспілкуватися з рятувальниками.
   Проведення Дня цивільного захисту з практичним відпрацюванням дій та навичок евакуації людей є важливою умовою вимог сьогодення.

Інна Бредун