sh_5_19_04_19_818  квітня 2019 року в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» у рамках двомісячника чистоти й благоустрою міста було проведено День довкілля.
   Для дружної команди 5-ї школи турбота за красу та затишок рідної оселі є не тільки обов`язком, але й внутрішнім sh_5_19_04_19_1покликанням. Зближення з природою, виховання в  дітей відповідальності за здорове та красиве майбутнє нашого міста є важливим напрямком роботи, який успішно та безперервно проводиться в школі.  Учні 5-11 класів sh_5_19_04_19_5прибирали закріплені території, висаджували квіти. Учні 8-х класів прийняли участь у флешмобі «Чисте довкілля для України»,під час  sh_5_19_04_19_9якого закликали людей зробити корисний внесок у справу збереження природи: посадити дерево, розчистити джерело, сортувати побутове сміття, зберігати природні ресурси. А  п’ятикласники взяли участь у  спортивно-біологічному  квесті . Долаючи спортивні естафети та виконуючи інтелектуальні завдання, учасники отримали велике задоволення.
   Такі заходи сприяють патріотичному та екологічному вихованню, розвивають трудові навички, виховують повагу до праці людей. Адже кожен учасник освітнього процесу нашого закладу розуміє, що чистота та благоустрій міста залежить саме від нас.
   Тож робімо добру справу разом!

Інна Бредун