sh_5_05_05_18_105 травня 2018 року в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» у рамках двомісячника чистоти й благоустрою міста було проведено ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ .
   Для дружної команди 5-ї школи турбота за красу та затишок рідної оселі є не тільки sh_5_05_05_18_2обов`язком, але й внутрішнім покликанням. Зближення з природою, виховання в  дітей відповідальності за здорове та красиве майбутнє нашого міста є важливим напрямком роботи, який успішно та безперервно проводиться в школі.
sh_5_05_05_18_3    Учні 5-11 класів прибирали закріплені території : березовий сквер на розі вулиць Покровської та Шведської, вулиці Желвакова, Рєпіна, Генерала Духова та Покровську. Висаджували квіти й дерева на території школи .   Семикласники взяли участь у  спортивно-біологічному  квесті . Долаючи спортивні естафети та виконуючи інтелектуальні завдання. Усі школярі отримали велике задоволення!
sh_5_05_05_18_4    Такі заходи сприяють патріотичному та екологічному вихованню, розвивають трудові навички, виховують повагу до праці людей. Адже кожен учасник освітнього процесу нашого закладу розуміє, що чистота та благоустрій рідного міста Полтави залежить саме від нас.
   Тож робімо добру справу разом!