sh_5_14_05_18_1Напередодні  Дня Матері 11 травня 2018 року в Комунальному закладі «Полтавька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5»  було проведено родинне свято «З любов'ю до матусі».
   Свято Матері завжди припадає на другу неділю травня, коли все цвіте, здається, ніби природа разом з нами вітає це свято. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не можна відвести очей.
sh_5_14_05_18_2   Спільне переживання святкової події було радісним і пізнавальним як для дітей, так і для рідненьких матусь. Учасники дійства розповідали щирі вірші, кружляли у веселому танку, показували цікаві сценки. У кінці свята діти подарували матусям власноруч виготовлені подарунки й найтепліші поцілунки.
   Свято  вдалося на славу! Промінець добра й любові торкнувся кожного серця і дорослих, і дітей!

Наталія Михайліченко