sh_5_13_09_18_113 вересня 2018 року в ЗЗСО №5 м.  з метою захисту,  збереження та відтворення навколишнього природного середовища, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації молоді , спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору відбулася зустріч з представницею громадської організації «Нова Полтава» Дороховських Катериною , яка провела презентацію акції  World Cleanup Day «Всесвітнє прибирання».  Звернула увагу дітей до проблеми забруднення навколишнього середовища та вказала на особистий внесок кожного у поліпшення глобальної екологічної ситуації.    Полтава – наш спільний дім. І для нас, дружної команди 5-ї школи, турбота за красу та затишок рідної оселі є не тільки обов`язком, але й внутрішнім покликанням. Тому ми  не залишились байдужими і прийняли активну участь у цій акції.
    Зближення з природою, виховання в  дітей відповідальності за здорове та красиве майбутнє нашого міста є важливим напрямком роботи, який успішно та безперервно проводиться у школі
    Такі заходи сприяють патріотичному та екологічному вихованню, розвивають трудові навички, виховують повагу до праці людей. Адже кожен учасник навчально-виховного процесу нашого закладу розуміє, що чистота та благоустрій міста залежить саме від нас. Тож робімо добру справу разом!

Інна Рибалко