sh_5_13_09_18_213 вересня в Полтавській загальноосвітній школі №5 для учнів старших класів був проведений традиційний День здоров’я.
    Стан здоров'я сучасної людини залежить не тільки від зовнішніх умов, але й від власного ставлення до нього. Вироблення такого ставлення - найважливіша умова здорового суспільства. І починати варто зі школи, оскільки саме вона - єдиний інститут, через який проходить все населення країни. Роль школи у збереженні й зміцненні здоров'я є провідною.
    Саме тому в школі №5 завжди дбають про здоровий спосіб життя  учнів та працівників. Увага всього колективу прикута до пропаганди здоров’язберігаючих технологій. Для учнів 9-11 класів був організований спільний похід до міського Дендропарку. Тут діти мали змогу позмагатися один з одним на спритність у спортивних естафетах, та  загалом перейнятися духом змагання та радості перемоги. Звісно ж, що переможця було визначити надзвичайно важко, оскільки всі діти були дуже активними і прагнули показати найкраще.. Всі присутні отримали чудовий заряд енергії, позитивний настрій та  цікаво і змістовно провели час.