sh_5_20_09_18Напередодні 75-ої річниці визволення Полтави, 20 вересня в ЗОШ №5 було проведено захід для учнів 5-6 –х класів. Цікаві факти про рідне місто, зворушливі патріотичні  пісні та вірші, історичні відеоролики не залишили байдужими жодного школяра. Адже Полтава для кожного рідна, особлива, неповторна. Вона закохує у свої неповторні краєвиди, затишні вулиці й парки, в архітектуру й історію.
   На захід були запрошені вчитель-ветеран школи Акіменко Любов Юріївна, спогади якої про рідне місто, його звільнення від ворога вразили учнів та  воїн ООС Юденко Дмитро Анатолійович, який розповів як треба любити і шанувати свою країну. Сьогодні важко повірити, що колись тут були суцільні руїни. Саме за відновлення Полтави ми, молоде покоління завдячуємо тим, хто боровся й поклав своє життя свободи та незалежності.
   Тож уклонімося нашим ветеранам і захисникам, які подарували світле та мирне небо над Полтавою.

Тетяна Штепа,
педагог-організатор