sh_5_23_10_18_1Сьогодні, 23 жовтня,  для учнів, батьків та вчителів Полтавської загальноосвітньої школи № 5 з ініціативи директора закладу в співпраці з ДЮСШ №1 відбулося  традиційне свято в залі спортивної школи "Здорова дитина-щаслива родина". Цей захід об’єднав прихильників здорового способу життя. Змагання проводилися з метою всебічного фізичного і духовного розвитку людини, виховання патріотизму, залучення до систематичних занять фізичною культурою і спортом усіх учасників навчально-виховного процесу; сприяння розвитку рухових якостей, виховання почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги;  організації змістовного дозвілля та зайнятості дітей.
   Такі зустрічі дають можливість присутнім не тільки позмагатися в силі й спритності, але й просто відпочити та поспілкуватися sh_5_23_10_18_2один з одним.