sh_5_24_10_18_124 жовтня для учнів 10-х класів у КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 5» було проведено інтелектуальний турнір «Ерудит».
   Гра проходила у стилі сторітеллінгу, тобто через цікаві розповіді. Ця форма роботи об’єднала традиційну розповідь, малюнок, комікс та сучасні інструменти онлайн-навчання.
   У складанні таких цікавих завдань для турніру від учителя вимагалося залучення значних інтелект-ресурсів і часу. Тож  результат був очевидний – пізнавальна активність старшокласників, яскраві емоції  та радість від вирішення ситуативних завдань.
   Кожен педагог сьогодні розуміє, що основна вимога сучасності – формування ключових освітніх компетентностей, тому й намагається у своїй роботі змінювати формат спілкування з учнем.

Неля Тупиця