sh_5_25_11_1821 листопада, в один із останніх днів осені актова зала КЗ «Полтавська загальноосвітня школа №5» була переповнена. Так починалося традиційне найулюбленіше свято краси, ніжності і грації «Осінній бал».
   Україна здавна славиться своїми красунями. Їм у всі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, багата фантазія. Претендентки на звання «Міс Осінь» вразили глядачів своїми виступами. Нелегке завдання постало перед членами журі. Складно було обрати найкращу, найталановитішу, найкреативнішу учасницю. «Кожна з учасниць продемонструвала високий рівень підготовки»,- зазначила голова журі директор школи Тамара Михайлівна Жага. Рішення журі та глядацької зали співпали. Жодна з дівчат не відчула себе переможеною, бо кожна з них стала переможницею у певній номінації.
   Такі заходи сприяють тісній співпраці вчителів, батьків та учнів, дають змогу кожній дитині проявити свої найкращі якості, розвивають вміння і таланти.

Світлана Ставна