sh_5_26_11_18З метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років 23 листопада у ЗЗСО №5 міста Полтави до Дня пам’яті жертв Голодомору було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У шкільній бібліотеці організована виставка фотоматеріалів та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…», проведені класні години, година пам’яті і скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця». Учні 9-11 класів були присутні на позакласному заході , який проведений у формі  усного журналу, де були  висвітлені такі питання : спогади свідків Голодомору, Голодомор у творах літератури, Голодомор у музичному мистецтві, Голодомор у кінематографі, Голодомор у творах живопису.
   Учні долучилися до міжнародної акції «Запали свічку пам’яті», присвяченої 85-тій річниці Голодомору, яка об’єднує українців усього світу, щоб пам'ятати про жахливі злочини в історії людства ХХ століття. Вшанували пам'ять жертв хвилиною мовчання.

Неля Тупиця