sh_5_19_12_18_1119 грудня в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» у рамках реалізації проекту «Школа любові і добра» була організована благодійна акція «Добро починається з тебе», присвячену Дню Святого Миколая.
   Урочисте відкриття заходу відбулося на 1-му поверсі школи біля святкової ялинки. Усіх присутніх привітала директор школи жага Тамара Михайлівна, а учасники дійства порадували цікавими віршиками, веселими піснями, sh_5_19_12_18_12щирими побажаннями. Потім тамара Михайлівна гостинно запросила усіх бажаючих відвідати доброчинну акцію під гаслом «Подаруй частину своєї душі ближньому». Смачна домашня випічка, вироби власними руками були представлені на святкових столах.
   Такі заходи сприяють вихованню в учнів високих моральних та інтелектуальних цінностей, прагненню до саморозвитку, допомагають відчувати та розуміти проблеми ближнього.