sh_5_23_12_18_218 та 21 грудня 2018 року на сцені актової зали в КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» сяяли зірочки талановитої молоді, яка взяла участь у традиційному щорічному святі творчих досягнень по паралелях. Плекаючи всебічно розвинену особистість, педагогічний колектив на чолі з директором школи Жагою Т.М., дає чудову можливість кожному учневі знайти себе, виявити свої здібності. адже кожен з нас талановитий!
sh_5_23_12_18_1   Учні виступали в різних номінаціях: вокал, хореографія, виконання музичних композицій, літературних творів.  Хочеться зазначити, що представлені номери приємно здивували різнобарв`ям танцювального мистецтва. Одна з учениць заспівала пісню японською мовою.  Захід створив святкову атмосферу, залишив приємні враження.
   Тож бажаємо всім творчих злетів та нових звершень!

Марина Човнова