sh_5_19_1_19Зимові канікули для учнів КЗ «Полтавська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 5»  - це не тільки розваги та цікаві подорожі.  Це час для удосконалення знань, умінь і навичок  з навчальних предметів. Вчителі щодня проводять консультації з математики, англійської мови, географії, історії.
   Так і сьогодні, 16 січня 2019 року для учнів 6-х класів проведено консультацію з української мови, під час якої діти мали змогу закріпити пройдений матеріал або набути нових знань.Консультпукт.
   Ось так називається форма роботи з дітьми на канікулах у ЗЗСО №5. Вона є досить ефективною, корисною для дітей, дозволяє вчителю  здійснити індивідуальний підхід, допрацювати  з тими учнями, які , можливо,  були відсутні на заняттях з поважних причин. Отже, наші учні відпочивають весело і змістовно.

Оксана Нестерчук