sh_5_22_01_19День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – у єдності українських земель.
   З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України 22 січня в Полтавській загальноосвітній школі№5 було проведено тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг». Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.
sh_5_22_01_19_1   У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила», а в музейній кімнаті історії школи та народознавства проведено історичний репортаж «Нас об’єднує Україна».
   Учні школи впевнені: будувати Українську державу краще в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.