sh_5_25_02_19Мова – багатство народу, його душа.У цьому не раз переконалися учні ЗЗСО №5 протягом минулого тижня,адже він пройшов під гаслом «Плекаймо рідну мову!» і був тижнем педагогічної майстерності учителів – словесників та викладачів зарубіжної літератури.
   Розпочався тиждень із зустрічі учнів 7-В кл.із полтавською письменницею Галиною Вовченко, на якій діти зацікавлено слухали, ділилися власними думками та враженнями про поезії, читали напам?ять вірші мисткині.
   На уроках української мови учні 5-6-их кл. були активними учасниками «Мовних кругозорів», які підготували та провели вчителі Бредун І.В. та Лісова Н.І. На питання вікторини «Знай мову»  відповіді шукали вихованці Нестерчук О.Ф. Активні учасники різноманітних шкільних, міських заходів та конкурсів театральна студія «Мельпомена» (керівник Руденко Т.І.) представили увазі учнів 9-11 кл. власну творчу постановку «Прекрасному красивого не вбити», яка змусила кожного задуматися над власним життям та вчинками…
   Конкурси «Відгадай літературного героя за малюнком» та «Морфологічний калейдоскоп», проведені Дерягою Л.М. разом із учнями 7-А та 8-Б кл., збагатили дітей новими знаннями.
   На уроках літератури діти преглядали фільм «Тіні забутих предків», інсценізували байки І.Крилова та уривок із п?єси І.Карпенка-Карого «Сто тисяч», обирали кращу Джульєтту класу.
   Учителі –словесники ЗЗСО№ 5 переконані, що їхні вихованці виростуть справжніми українцями, розумними особистостями , достойними громадянами нашої Батьківщини.

Наталія Лісова