sh_5_12_04_19_1_1Весна-це час, коли все прокидається від зимового сну. Саме в цей період потрібно починати й весняні роботи на шкільних подвір'ях, у садах, парках та скверах.
sh_5_12_04_19_1_2   Традиційним для нашого міста й школи на початку весни є двомісячника чистоти та благоустрою. Долучилися до справи й члени колективу КЗ «Полтавська загальноосвітня   школа № 5».  Під час прибирання території sh_5_12_04_19_1_3школи учні та технічний персонал загрібали опале листя, підмітали доріжки, збирали гілки,упорядковували клумби. Такі заходи сприяють патріотичному та екологічному вихованню, розвивають трудові навички, виховують шану до праці людей. Адже кожен учасник навчально-виховного процесу нашого закладу розуміє, що чистота та благоустрій міста залежить саме від нас. Тож робімо добру справу разом!

Олена Островська