sh_5_12_04_19_2_1З 8 по 12 квітня 2019 року в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №5» проходив Тиждень педагогічної майстерності вчителів початкових класів. Кожен день був кольоровим.
   Понеділок – День зелений, де учні 1 – В  та 1 – Г  класу  в колі однокласників створювали дружнє середовище – простір, де цінують товариське ставлення.
sh_5_12_04_19_2_2   Вівторок – День жовтий. Він став особливим для  2 – В  класу. Класний керівник Грім Т.В. на уроці позакласного читання «Український прапор» виховувала громадянську компетентність у другокласників.
   Середа – День червоний, який відзначився насиченістю й цікавістю, адже всі учні початкових класів брали участь у математичному квесті. Маленькі переможці отримали нагороди.
sh_5_12_04_19_2_3   Четвер – День синій. Учні 3 – Б класу закликали весну  під час інтегрованого уроку читання, природознавства та трудового навчання «Прилетів лелека – весну приніс здалека». А для учнів 3 – В класу було проведено морську подорож країною Дієслів.
   П’ятниця – День різнокольоровий. Активна малеча брала участь у різноманітних заходах . Для учнів 3 – А класу було проведено свято «Весняні квіти».  Заходи тижня педагогічної майстерності вчителів початкових класів  були цікавими та корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей.
   У закладі панувала атмосфера успіху та доброзичливості,радості та віри у власні сили.

Наталія Михайліченко