За інформацією Міністерства соціальної політики України, Урядом України прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року №309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», яким запроваджується новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг. Детальна інформація з цього питання розміщена на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики України (www.msp.gov.ua ) в розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».
   Також у даному розділі розміщені:
перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу;
інформаційні матеріали, у тому числі «5 кроків для здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу»;
питання – відповіді.

sh_5_26_04_19.txt