sh_5_12_05_19_1З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення й узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи й додому в Полтавській загальноосвітній школі №5  з 6 по 11 травня 2019 sh_5_12_05_19_2року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.
   Усі заходи були пов’язані з тим, щоб  нагадати учням про необхідність   спільних дій у сфері дорожньої безпеки, а також привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.
sh_5_12_05_19_3   Класні керівники організували перегляд тематичних діафільмів та кінофільмів на тему «Дитинству – безпечні дороги». Школярі стали учасниками різних  конкурсів та вікторин: «Знай та виконуй ПДР» «Дорожня грамота», «Твій безпечний шлях до школи». Цікавими та змістовними були зустрічі з працівниками sh_5_12_05_19_4Патрульної поліції  на тему «Правила поведінки на дорозі», практичні навчання домедичної допомоги «Знаю, умію, врятую». Лідери учнівського самоврядування організували виступ шкільної агітбригади ЮІР перед молодшими школярами. Підсумки Тижня ще раз підтвердили, що наші учні знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, уміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.