sh_5_16_06_201515 червня 2015 року в пришкільному таборі «Сонечко» Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 відбувся День казки. Всі діти люблять казки, адже вони–невід’ємна частина дитинства. Особливо малечі подобаються різноманітні пригодницькі історії, одну з яких–«Острів скарбів» показали вихованцям пришкільного табору артисти Полтавського лялькового театру «3-Ж» . На шляху до Острова Скарбів героїв підстерігали випробування і небезпечні пригоди, які вони з честю подолали, адже зустрілися не лише з одноногим Сильвером, але і з карибським піратом-капітаном Джеком. Діти допомагали героям досягти Острова Скарбів: перетягували якірний канат, впливали на погоду, виконували танець «Яблучко». Неймовірні враження та незабутні емоції приніс вихованцям пришкільного табору «Сонечко» День казки.