На загальношкільній конференції, яка відбулась в вересні 2010 року, було вирішено, що на 2011-2015 роки стратегічними напрямками розвитку школи будуть Здоров’я. Права. Успіх.

Ми виходимо з того що:

*Основним завданням школи є створення шкільного середовища, у якому б найоптимальніше розвивалося та зміцнювалось фізичне, морально-психологічне та духовне здоров’я учня.

*Найоптимальнішим середовищем гармонійного розвитку Людини є середовище, у якому реалізуються її права.

*Навколо дитини надзвичайно багато негативу, тому головна мета діяльності вчителів і батьків — створити ситуацію успіху, для розвитку дитини, дати можливість кожному вихованцю відчути радість успіху від долання перешкод на шляху до соціально значимої мети, усвідомити свої здібності, повірити у власні сили.