Головне меню
Жага Тамара Михайлівна 
 
 
 
 
 Жага 
Тамара
Михайлівна
 

  

  

   Щиро і сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників освіти, воно об’єднує всіх тих, хто відкриває двері в Країну знань, науки, мудрості.
     Ви щоденно і невтомно плекаєте наше майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих українців.
   Ви несете людям добро, Вам вірять! До Вашої думки прислухаються, Ви долучаєте дітей до невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями.
  У день свята щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.
   Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, а кожен день повниться - радістю та миром! Здійснення планів та родинного затишку Вам!

Зі святом Вас мої дорогі колеги.
 З Днем працівників освіти!

image121003001


    
Керувати – значить приводити до успіху інших
Давньокитайська мудрість
 

Долю не обирають – її визначають десь там, на небесах. Мріяти і свої мрії втілювати в життя школи, відкривати Учителя й Учня, творити і надихати на творчість тут, тепер, сьогодні - завдання керівника школи.
Плекати Людину, творити особистість, допомагати кожному розкрити свої таланти, виховувати національну еліту країни – завдання школи.
Сучасна школа покликана не просто дати школяреві суму знань, умінь і навичок. Вона має зробити його компетентним, тобто здатним самостійно здобувати й використовувати знання в різних життєвих ситуаціях; готовим брати на себе відповідальність; бути активним у суспільному житті; таким, що розуміє несхожість людей і поважає чужу історію, культуру. Усе це потребує переорієнтації процесу навчання на розвиток компетентної особистості учня й проведення цієї ідеї через усі компоненти навчання: від цілей, змісту, позиції учасників навчальної взаємодії, форм, методів, технологій навчання до оцінювання навчальних досягнень учнів.

Школа – це простір життя дитини. Тут вона не готується до життя, а постійно живе. Саме тому вся діяльність школи вибудовується так, щоб сприяти становленню компетентної особистості, її формуванню і розкриттю засобами освіти.

  

 

 

 

 

 

 

 

Філоненко Вікторія Григорівна - відповідає за стан навчально-виховної роботи в 1-4 кл.

Бутко Ярослава Сергіївна - відповідає за навчально-виховну роботу в 1-11 класах та ГПД.

Міняйло Валентина Іванівна - відповідає за організацію позакласної і позашкільної роботи, гурткову роботу.

Данілов В'ячеслав Валеріянович - відповідає за нормальне функціювання, облік, збереження та ремонт шкільних будівель, майна.

Детальніше...