Головне меню

 

Загальні відомості

Результативність
  у ІV (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін
2016 – 2017 навчальний рік

 

Результативність
  у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін
2016 – 2017 навчальний рік

Результативність
  у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін
2016 – 2017 навчальний рік

 

Результативність
у ІІ (обласного) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту

науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН
2016 – 2017 навчальний рік

 

Результативність
у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту

науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН
2016 – 2017 навчальний рік

Результативність
участі у обласних конкурсах

2016 – 2017 навчальний рік

Результативність
участі у міських конкурсах

2016 – 2017 навчальний рік

Результативність
у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін
(2014 – 2015 навчальний рік)

ol_ii_2014-2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Результативність
у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін
(2014 – 2015 навчальний рік)

ol_iii_i_2014-2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результативність
у ІV (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін
(2014 – 2015 навчальний рік)

ol_iv_i_2014-2015

 

 

 

 

Результативність
у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту
науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН
(2014 – 2015 навчальний рік)

man_1_2014-2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результативність
у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту
науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН
(2014 – 2015 навчальний рік)

man_2_2014-2015

 

 

 

 

 

 

Результативність
участі у міських конкурсах
(2014 – 2015 навчальний рік)

kon_2014-2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результативність
участі у обласних конкурсах
(2014 – 2015 навчальний рік)

kon_2-2014-2015

 

 

 

 

 

 

 

Результативність
(2013 – 2014 навчальний рік)

       Щорічно колектив  школи приймає участь у  міському конкурсі-огляді  з правовиховної роботи, є його призером.

            ПЗШ №5 серед кращих навчальних закладів міста по роботі з обдарованими дітьми. На цьогорічний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт  МАН було подано 32 роботи, 14 з яких отримали призові місця.

            Досить високим показном є участь наших учнів у міських предметних олімпіадах. Вчителі школи підготували 32 призера. Високі показники мають учні з наступних предметів: хімії, української мови та літератури, фізики, англійської мови, математики, інформатики, трудового навчання, фізкультури, історії.

   Учні школи постійні переможці та призери різноманітних предметних конкурсів:

- обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні»;

-  фестивалю поезії, який відбувся в рамках літературної вітальні «Стоголоса дума М.Вінграновського»;

- творчого конкурсу на здобуття премії ім. М.В.Гоголя;

- Всеукраїнського  етапу  Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика;

- ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка;

-  конкурсу Міжнародної шкільної аспірантури при університеті «Україна»

Традиційно учні школи є активними учасниками міжнародних конкурсів «Левеня», «Бобер», «Кенгуру».

Учні школи є учасниками Міжнародної олімпіади з основ наук при Відкритому міжнародному університеті розвитку людини.

 

Олімпіади

Здобутки у 2012-2013 н.р.

Предмет

Клас

Місце

Учень

Учитель

Хімія

7-Б

8-Б

9-Б

I

II

III

Кислий Владислав

Скрипай Анастасія

Худолій Станіслав

Тупиця Н.В.

Тупиця Н.В.

Тупиця Н.В.

Фізкультура

11-А

11-А

I

III

Попко Анастасія

Кравченко Олександр

Пантелей Н.Г.

Пантелей Н.Г., Ракша М.М.

Фізика

7-В

8-Б

II

I

Чуйко Валерій

Дудник Олексій

Глущенко Н.В.

Глущенко Н.В.

Трудове навчання

8-Б

9-А

9-А

9-Б

II

III

III

III

Цицак Ірина

Кашкалда Юлія

Дудник Наталія

Харченко Михайло

Чемерис В.В.

Чемерис В.В

Чемерис В.В

Красніков В.В.

Математика

6-Б

7-Б

8-Б

II

II

III

Марченко Анастасія

Кислий Владислав

Дудник Олексій

Олексійчук Л.Ф.

Олексійчук Л.Ф.

Ладута Н.А.

Українська мова та література

7-В

8-Б

10-Б

11-А

11-А

I

II

III

III

III

Гузь Анастасія

Чернодірова Анна

Бова Анна

Аввакумов Олександр

Фисун Анна

Нестерчук О.Ф.

Руденко Т.І.

Бредун І.В., Руденко Т.І.

Деряга Л.М.

Деряга Л.М.

Психологія

11-А

III

Попко Анастасія

Кловацький В.В.

Німецька мова

8-А

III

Романюк Анастасія

Саміло С.В.

Англійська мова

8-Б

8-Б

9-Б

9-А

10-Б

II 

III
III
III
III

Гавриш Анастасія

Какарова Дарина

Омельченко Оксана

Бережна Тетяна

Фенько Олександра

Губренко М.Ю.

Губренко М.Ю.

Ярош Т.Ю.

Ярош Т.Ю.

Корба В.М.

Інформаційні технології

10-А

11-А

II

III

Клименко Іван

Бромот Антон

Кабась Т.В.

Кабась Т.В.

Історія

8-Б

9-Б

10-Б

11-А

III

III

III

III

Скрипай Анастасія

Лузіна Анастасія

Бова Анна

Домненко Юлія

Кінаш А.В.

Назаренко Т.Т.

Юницька В.М.

Кінаш А.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011-2012 н.р.Тупиця Неля Володимирівна, Макаров Олег, 11-А клас – 2 місце на міській і 1 місце на обласній олімпіадах з хімії.

2011-2012 н.р.Чемерис Вікторія Володимирівна, Осіпова Дар’я , 8-А клас – 2 місце на міській олімпіаді з трудового навчання.

2011-2012 н.р. Тупиця Неля Володимирівна, Худолій Станіслав, 8-Б клас – 2 місце на міській олімпіаді з хімії

2011-2012 н.р. Зубань Інна Вікторівна, Андрейцев Вадим, 11-А клас – 2 місце на міській олімпіаді з педагогіки і психології

2011-2012 н.р. Тупиця Неля Володимирівна, Білик Анастасія, 10-А клас – 2 місце на міській олімпіаді з біології

2011-2012 н.р. Ладута Наталія Анатоліївна, Макаров Олег, 11-А клас - 3 місце на міській і 3 місце на обласній олімпіадах з математики

2011-2012 н.р. Ладута Наталія Анатоліївна, Какарова Дарина, 7-Б клас - 3 місце на міській олімпіаді з математики

2011-2012 н.р. Міняйло Валентина Іванівна, Соковий Владислав, 11-Б клас - 3 місце на міській олімпіаді з екології

2011-2012 н.р. Кабась Тетяна Валеріївна, Макаров Олег, 11-А клас- 3 місце на міській олімпіаді з інформатики

2011-2012 н.р. Ярош Тетяна Юріївна, Острікова Валентина Миколаївна, Черкаська Вікторія, 11-Б клас – 3 місце на міській і 3 місце на обласній олімпіадах з англійської мови

2011-2012 н.р. Рибалко Інна Петрівна, Тумко Анастасія, 8-Б клас – 3 місце на міській олімпіаді з біології

2010-2011 н.р. Тупиця Неля Володимирівна, Корецький Дмитро, 10-А - 2 місце на міській та 2 місце на обласній олімпіадах з хімії.

2010-2011 н.р. Кабась Тетяна Валеріївна, Макаров Олег, 10-А - 3 місце на міській олімпіаді з інформатики.

2010-2011 н.р. Чемерис Вікторія Володимирівна, Грабенко Юлія, 8-Б - 1 місце на міській олімпіаді з обслуговуючої праці.

2010-2011 н.р. Кловацький Володимир Вікторович, Андрейцев Вадим, 10-А - 2 місце на міській олімпіаді з педагогіки та психології.

2010-2011 н.р. Кловацький Володимир Вікторович, Чамара Тетяна, 10-А - 3 місце на міській олімпіаді з педагогіки та психології.

2010-2011 н.р. Руденко Тетяна Іванівна, Бредун Інна Василівна, Бова Ана, 8-Б - 3 місце на міській олімпіаді з української мови та літератури.

2010-2011 н.р. Тупиця Неля Володимирівна, Макаров Олег, 10-А - 2 місце на міскій та обласній олімпіадах з хімії.

2010-2011 н.р. Ладута Наталія Анатоліївна, Макаров Олег, 10-А - 1 місце на міській та 2 місце на обласній олімпіадах з математики.

2010-2011 н.р. Назаренко Тетяна Терентіївна, Лисак Анна, 10-Б - 3 місце на міській олімпіаді з історії.

2010-2011 н.р. Рибалко Інна Петрівна, Міняйло Валентина Іванівна Калюжна Анна, 10-Б - 3 місце на міській олімпіаді з біології.

2010-2011 н.р. Міняйло Валентина Іванівна, Рибалко Інна Петрівна Соковий Владислав, 10-Б - 2 місце на міській олімпіаді з екології.

2010-2011 н.р. Кінаш Андрій Васильович, Авакумов Олександр, 9-А - 3 місце на міській олімпіаді з історії.

2010-2011 н.р. Кінаш Андрій Васильович, Бородай Анастасія, 10-А - 3 місце на міській олімпіаді з правознавства.

2009-2010 н.р. Тупиця Неля Володимирівна, Корецкий Дмитро, 9-А - 1 місце на міській та 3 місце на обласній олімпіадах з хімії.

2009-2010 н.р. Ладута Наталя Анатоліївна, Макаров Олег, 9-А - 3 місце на міській та обласній олімпіадах з математики.

2009-2010 н.р. Кінаш Андрій Васильович , Шестопал Оксана, 11-А - 3 місце на міській олімпіаді з географії.

2009-2010 н.р. Назаренко Тетяна Терентіївна , Діденко Олеся, 9-Б - 2 місце на міській олімпіаді з історії.

2009-2010 н.р. Руденко Тетяна Іванівна, Запорожець Тетяна, 11-Б – 3 місце на міській олімпіаді з української мови та літератури.

2009–2010 н.р. Лісова Наталія Іванівна, Деряга Людмила Миколаївна, Лютенко Марина, 8-Б – 2 місце на міській олімпіаді з української мови та літератури.

2009-2010 н.р. Нестерчук Оксана Федорівна, Деряга Людмила, Денисенко Дарина, 9-Б – 3 місце на міській олімпіаді з української мови та літератури.

2008-2009 н.р. Юницька Вікторія Миколаївна, Макаров Олег, 9-А -  3 місце на міській олімпіади з історії.

2008-2009 н.р. Руденко Тетяна Іванівна, Міщенко Аліна, 11-Б – 1 місце на міській і 2 місце на обласній олімпіадах з української мови та літератури.

МАН

Досягнення у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту

 науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

у 2012-2013н.р.

 

  

 

прізвище учня

клас

прізвище

керівника

секція

місце

Шевчук Лариса

 

11-А

Кривошей Т.В.

екологія

І

Аввакумов Олександр

11-А

Деряга Л.М.

українська література

І

Білик Анастасія

11-А

Кінаш А.В.

теологія,релігієзнавство та історія релігії

І

Фисун Анна

11-А

Петровська А.М.,

 

ветеринарія та зоотехнія

І

Ульхов Андрій

9-Б

Петровська А.М.

фінанси,грошовий обіг та кредит

І

Лузіна Анастасія

 

9-Б

Олексійчук Л.Ф.

прикладна математика

ІІ

Дегтярьова Олена

 

11-А

Рибалко І.П.

хімія

ІІ

Глущенко Анастасія

10-А

Юницька В.М.

охорона довкілля та раціональне природокористування

ІІ

Романюк Анастасія

 

8-А

Ставна С.М.

мистецтвознавство

ІІ

Кулинич Дарина

 

9-Б

Кінаш А.В.

правознавство

ІІ

Стонога Олександра

 

11-А

Кінаш А.В.

правознавство

ІІ

Дмитренко Андрій

 

9-Б

Скирта С.Д

англійська мова

ІІІ

Чирва Юлія

 

9-Б

Назаренко Т.Т.

біологія

ІІІ

Попова Марина

 

11-А

Коваленко Л.М.

фольклористика

ІІІ

 

2011-2012 н.р. Стрюк Олексій Юрійович, Ладута Наталія Анатоліївна, Пономарьов Владислав, 11-А клас – 1 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Інформатика та обчислювальна техніка»)

2011-2012 н.р. Поночовний Юрій Леонідович, Кабась Тетяна Валеріївна, Овчаренко Андрій, 11-А клас – 1 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Інформатика та обчислювальна техніка»)

2011-2012 н.р. Коваленко Лідія Михайлівна, Антонюк Євген, 11-А клас – 1 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Українське народне мистецтво»)

2011-2012 н.р. Петровська Алла Миколаївна, Корнієнко Марія, 9-Б клас - 1 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Економіка»)

2011-2012 н.р. Васюта Альона Валеріївна, Драбовська Юлія, 9-В клас - 1 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Українське народне мистецтво»)

2011-2012 н.р. Степаненко Сергій Володимирович, Полупуднова Марина Олексіївна, Омельченко Анастасія, 9-А клас - 2 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Економіка»)

2011-2012 н.р. Дзюба Тетяна Миколаївна, Іопа Галина Анатоліївна, Скрипник Марія, 9-А клас - 2 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Психологія»)

2011-2012 н.р. Спека Іван Панасович, Петровська Алла Миколаївна, Фисун Анна Володимирівна, 10-А клас - 2 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Аграрні науки»)

2011-2012 н.р. Кривошей Тетяна Володимирівна, Шевчук Лариса, 10-А клас - 2 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Екологія»)

2011-2012 н.р. Рибалко Інна Петрівна, Дехтярьова Олена, 10-А клас - 2 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Хімія»)

2011-2012 н.р. Олексійчук Лілія Федорівна, Лузіна Анастасія, 8-Б клас - 2 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Математика»)

2011-2012 н.р. Зубань Інна Вікторівна, Соболь Тетяна, 11-Б клас - 3 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Соціологія»)

2011-2012 н.р. Руденко Тетяна Іванівна, Швачко Марина, 11-А клас - 3 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Українська література»)

2011-2012 н.р. Голобородько Альона Іванівна, Рівчаченко Вікторія, 10-А клас - 3 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Психологія»)

2011-2012 н.р. Джурка Григорій Федорович, Тупиця Неля Володимирівна, Корецький Дмитро, 11-Аклас - І місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Хімія»)

2011-2012 н.р. Тупиця Неля Володимирівна, Марченко Валерія, 11-Аклас - 3 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Хімія»)

2011-2012 н.р. Ляховська Тетяна Юріївна, Назаренко Тетяна Терентіївна, Орлова Кристина, 11-Б клас - 3 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Медицина»)

2011-2012 н.р. Ловягіна Олена Леонідівна, Діденко Олеся, 11-Б клас - 3 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Англійська мова»)

2011-2012 н.р. Коваленко Лідія Михайлівна, Попова Марина, 10-А клас - 3 місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Фольклористика»)

 

Худолєй Аліна 4-В 1-ше місце, змагання з пішохідного туризму при Полтавській обласній федерації спортивного туризму, 2010р.
Коган Ярослав 4-В 1-ше місце, обласні змагання з вільної боротьби, м. Полтава, 2010р.
Гладіліна Анастасія 5-А 2 гранпрі, міський конкурс на кращий малюнок, 2010р.
Данкова Марина 5-А 2-ге місце, змагання з художньої гімнастики «Осіння грація», м. Полтава, 2010р.
3-тє місце, Всеукраїнський конкурс з художньої гімнастики «Вдохновение», м. Київ, 2010р.
Кашкалда Валентин 5-А 2-ге місце, міські змагання з вільної боротьби, 2010р.
Климась Едуард 5-А 2-ге місце, обласні змагання зі спортивно-бальних танців «Зимова казка», м. Полтава, 2010р.
1-ше місце, змагання зі спортивно-бальних танців на атестації серед починаючих танцюристів в категорії ювенали-1, м. Харків, 2010р.
Котенко Єлизавета 5-А 1,2 місця, чемпіонат області з сучасних естрадно-спортивних танців, м.Полтава, 2010р.
Квасневська Анастасія 5-А 2-ге місце, міські змагання з циркової гімнастики, 2010р.
Чорноус Станіслав Віталійович 5-А 2-ге місце, Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків, м.Зіньків, 2010р.
Андреєва Софія -5-Б 1-ше місце, X Всеукраїнський фестиваль сольного індійського танцю, 2010р.
Журавльова Юлія 5-Б 2-ге місце, колектив "SAPNA", "Ритми радості" ,м.Харків, 2010р.
1-ше місце, колектив "SAPNA" , фестиваль східного танцю, м. Дніпропетровськ , 2010р.
Погорілий Віталій 5-Б 2-ге місце, першість ДЮСШ з гандболу, м. Лубни,
2010р.
Кальченко Артем 5-Б 2-ге місце, першість ДЮСШ з гандболу, м. Лубни,
2010р.
Моклякова Катерина 5-Б 1-ше місце, першість ДЮСШ з художньої гімнастики, м. Київ, 2010р.
1-ше місце, змагання з художньої гімнатики «Олександрійська чарівна осінь», м. Олександрія, 2010р
Крамаренко Юрій 5-Б 2-ге місце, першість ДЮСШ з гандболу, м. Лубни, 2010р.
Чуніхіна Людмила 5-Б-1-ше місце, X Всеукраїнський фестиваль сольного індійського танцю, 2010р.
Горошко Дар'я 5 – В Конкурс танцювальних колективів, танцювальний колектив «Міленіум», 1,2,3 місця, м. Львів, 2010р.
конкурс «Нова хвиля», 1 місце, м. Скадовськ, 2010р.
Відкритий фестиваль дитячого театрального мистецтва
« Яскрава країна», 2-ге місце, м. Одеса, 2010р.
Попова Владислава 5-В Конкурс танцювальних колективів, танцювальний колектив «Міленіум», 1,2,3 місця, м. Львів, 2010р.
конкурс «Нова хвиля», 1 місце, м. Скадовськ, 2010р.
Відкритий фестиваль дитячого театрального мистецтва
« Яскрава країна», 2-ге місце, м. Одеса, 2010р.
Мельник Аліна 5-В Конкурс танцювальних колективів, танцювальний колектив «Міленіум», 1,2,3 місця, м. Львів, 2010р.
конкурс «Нова хвиля», 1 місце, м. Скадовськ, 2010р.
Відкритий фестиваль дитячого театрального мистецтва
« Яскрава країна», 2-ге місце, м. Одеса, 2010р.
Андрущенко Поліна Спартаківна 5-В Конкурс танцювальних колективів, танцювальний колектив «Міленіум», 1,2,3 місця, м. Львів, 2010р.
конкурс «Нова хвиля», 1 місце, м. Скадовськ, 2010р.
Відкритий фестиваль дитячого театрального мистецтва
«Яскрава країна», 2-ге місце, м. Одеса, 2010р.
Грачов Іван 5-В 1 місце, кубок з бальних танців центрального регіону, м.Полтава, 2010р
Переможець конкурсу творчості та краси «Міні- містер Полтава - 2010»
1 місце, конкурс танцювальних пар «Калейдоскоп – 2010», м. Київ
Фіналіст чемпіонату України з бальних танців, м. Київ, 2010р.
Бахлул Богдан 5–В Фестиваль хореографічних колективів «Білий лелека», танцювальний колектив «Міленіум», лауреат , м.Дніпропетровськ ,2010р.
Хореографічний конкурс у номінації «Світ дитячих захоплень» , танцювальний колектив «Міленіум», 1-ше місце, м. Одеса, 2010р.
Чуйко Валерій 5–В Всеукраїнський танцювальний конкурс, хореографічний колектив «Тотус», 1-ше місце,
2-ге місце, м.Кривий Ріг, 2010р.
Конкурс хореографічних колективів «Зірки Пекторалі», хореографічний колектив «Тотус», - 1 місце, м. Ялта, 2010р.
Фіналіст проекту (колектив «Тотус») «Крок до зірок» 1 місце, м. Новомосковськ, 2010р.
Жорник Євгеній 6-А Чемпіонат України по тріатлону , 1-ше місце, м. Комсомольськ, 2010р.
Коваленко Карина 6-А Конкурс танцювальних колективів, танцювальний колектив «Міленіум», 1,2,3 місця, м. Львів, 2010р.
конкурс «Нова хвиля», 1 місце, м. Скадовськ, 2010р.
Відкритий фестиваль дитячого театрального мистецтва
« Яскрава країна», 2-ге місце, м. Одеса, 2010р.
Марченко Анастасія 6-А 1 місце з бальних танців на Кубку міського голови Харкова, 2010р.
2 місце на конкурсі «Київ-open», 2010р.
Конкурс «Пролісок-Харків» - два 1-их місця, 2010р
Небесний Максим 6-А 3-тє місце, міські змагання з вільної боротьби, 2010р.
Рябокінь Антон 6-А 1-ше місце, міські змагання з вільної боротьби, 2010р.-
Сарій Дарина 6-А Всеукраїнський турнір з волейболу, 3 командне місце, м. Запоріжжя, 2010р
Пиж Олександр 6-Б 1,2 місця, Всеукраїнські змагання з плавання «Повір у себе», м. Євпаторія, 2010р.
1 , 2 місця, відкритий кубок з плавання, м. Харків, 2010р.
Кияшко Анастасія 6-Б Конкурс танцювальних колективів «Королівство мистецтв», танцювальний колектив «Міленіум», 2-ге місце місця, м. Львів, 2010р.
Куниця Марина 6-Б Конкурс танцювальних колективів «Королівство мистецтв», танцювальний колектив «Міленіум», 2-ге місце місця, м. Львів, 2010р.
Касакова Євгенія 6-Б Конкурс танцювальних колективів «Королівство мистецтв», танцювальний колектив «Міленіум», 2-ге місце місця, м. Львів, 2010р.
Татаренко Маргарита 6-Б Конкурс танцювальних колективів «Королівство мистецтв», танцювальний колектив «Міленіум», 2-ге місце місця, м. Львів, 2010р.
Кравченко Олександр 6-Б Конкурс танцювальних колективів «Королівство мистецтв», танцювальний колектив «Міленіум», 2-ге місце місця, м. Львів, 2010р.
Соломеніков Максим 6-Б «Гран- Прі Сумщини», 1-ше місце європейські танці, 2-ге місце латиноамериканські танці, м. Суми, 2010р.
3 –тє місце, «Dnepr Cup 2010» танці «Латина», м. Дніпропетровськ, 2010р.
Татуревич Анастасія 6-Б Конкурс танцювальних колективів «Королівство мистецтв», танцювальний колектив «Міленіум», 2-ге місце місця, м. Львів, 2010р.
Какарова Дарина 6-Б Конкурс танцювальних колективів «Королівство мистецтв», танцювальний колектив «Міленіум», 2-ге місце місця, м. Львів, 2010р.
Гавриш Анастасія 6-Б Конкурс танцювальних колективів «Королівство мистецтв», танцювальний колектив «Міленіум», 2-ге місце місця, м. Львів, 2010р.
Башкіров Артем 6-В 2-ге місце, міські змагання з
військово-спортивного багатоборства у кат. до 40 кг., 2010р.
Горохова Валерія 6-В Міжнародний фестиваль «Чарівна Ялта – 2010», 2-ге місце
Ісмаілов Арсен 6-В 3-тє місце, змагання з вільної боротьби у вазі до 35 кг., м. Полтава, 2010р.
1-ше місце, змагання з вільної боротьби у вазі до 35 кг., м. Полтава, 2010р.
Пустовойтов В’ячеслав 6-В Всеукраїнський фестиваль сучасного танцю «Танцювальний експрес», м. Харків, II м. у категорії «Юніори», 2010р. –
Солонар Яна-6-В-Всеукраїнський конкурс сольного класичного індійського танцю, 2010р.
2010р. – фестиваль «Оснній вернісаж», м. Харків.
Лабутін Богдан 7-АКонкурс танцювальних колективів, танцювальний колектив «Міленіум», 1-ше місце, м. Львів, 2010р.
Нестеров Владислав 7-А 2-ге місце, Обласний конкурс вільна боротьба, м. Полтава, 2010р.
3-тє місце ,конкурс Мамая, м. Полтава, 2010р.
Абрамов Андрій 8-А Обласні змагання з гандболу, 2-ге місце, м Зіньків, 2010р.
Глущенко Анастасія 8-А Міжнародний хореографічний конкурс «Санкт-Петербург» , колектив Гарний настрій", 1-ше місце, 2010р.
Коритько Андрій 8-А 3-тє місце, обласний етап конкурсу "Юний віртуоз Полтавщини", 2010р
Кривошей Микола 8-А Обласні змагання з гандболу, 2-ге місце, м Зіньків, 2010р.
Мухін Денис 8-А Обласні змагання з гандболу, 2-ге місце, м Зіньків, 2010р.
Черевко Анна 8-А Міжнародний хореографічний конкурс «Санкт-Петербург» , колектив Гарний настрій", 1-ше місце, 2010р.
Шибковський Денис 8-А Обласні змагання з гандболу, 2-ге місце, м Зіньків, 2010р.
Путря Костянтин 8-Г Фінал ДЮФЛ області по футболу, 1-ше місце, 2010р.
Ноздрачьов Микита 8-Г Районні змагання МНС, вересень, 1-ше місце 2010р.
Цокало Микола 9-В ІІІ місце, міські змагання з гандболу, 2010.
Швачко Марина 10-А Чемпіонат України з хокею на траві, 2-3 місця, м. Суми, 2009-2010 рр.
Нестерчук Юрій 10-Б Чемпіон Полтавської області з TAEKWON-DO i TF у вагових категоріях до 45 кг., 51 кг., 2010р
Європейський турнір з TAEKWON-DO i TF у ваговій категорії до 45 кг., 2010р.