Головне меню
Ваш № 01 а-587 от 1.03.82г.
О проектировании достройки
Школы № 5 в г. Полтаве
  Директору сш № 5
г.Полтава
Кловацькому В.В.

Рассмотрев ваше предложение о разработке проэкта достройки средней школы № 5 в г. Полтава сообщаем, что достройка правого крыла школы … невозможна по следующим причинам:

• Предполагаемая достройка располагается от красной линии по улице Духова на расстоянии не соответвующем требованиям СниП П-60-75 п. 6,6;

• Размер земельного участка при правосторонней достройке будет уменьшен более чем на 20% против допускаемого в условиях реконструкции.

На основании вышеизложенного филиал не может взять на себя проэктирование достройки правого крыла школы № 5 в г. Полтава.

Считаем целесообразным оставить в плане 1982 года проэктирование строительства школы по ул. Красина в г. Полтаве, на которую переданы все исходные даные и заключен договор на выполнение проэктно-изыскательских работ.

Директор филиала
Горстройпроэкт
  Б.Н. Петер
 

Примітка. І таких відмов була величезна кількість. Але наполегливість директора увінчалася добудовою школи в 1987 році.

До речі, будівництво навчального закладу по вул. Красіна так і не здійснилось…

 

У цьому році мій син став першокласником .Маючи освіту вчителя , я підійшла до вибору школи з точки зору якості знань, вимог, які ставить колектив школи до своїх працівників, досягнень вчителів школи та відгуків учнів школи про навчання та шкільне життя.

Так сталося, що моїми замовниками стали батьки учнів, які були на весні 2010 року випускниками молодшої школи, а саме вчителя Ганюк Тамари Олександрівни. Під час ігрової програми дівчата розкрилися як гарні і дружні подруги, рівень обізнаності і логічного мислення вражав соєю точністю та повнотою. Але найбільше цей колектив запам’ятався  своєю безпосередністю у спілкуванні, що доволі рідке явище  серед сучасних  дітей їхнього віку, та нестримним фонтаном творчих задатків , потяг до яких , за словами мами , активно підтримувалися усім колективом школи .Мені образу спало на думку , що саме такий вчитель і така школа зможуть допомогти розкритися моєму синові: саме тут йому буде  цікаво навчатися ,і саме тут він знайде щирих друзів.

Детальніше...

 

Добрий день, шановний Володимире Вікторовичу.

Дуже радий був Вас почути. Ще раз прийміть мої вибачення, що мені не вдалося відправити інформацію про себе раніше. Мої спроби відправити це на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду були невдалими. Я часто думав, як краще це зробити, оскільки ініціатива написання історії школи та про її випускників є важливою і цікавою справою.

Надсилаю Вам коротку інформацію (Curriculum Vitae) про себе в окремому прикладеному файлі Gnatyuk-CV-school. Це формальна біографія зі списком наукових робіт, яка часто використовується для представлення у фонди, посольства чи для знайомства з іноземними вченими (анг. варіант). Я розумію, що, можливо, для історії написання школи такий формат не зовсім підходить, проте там коротко відображено всі основні дані щодо моєї професійної діяльності і звідти можна взяти відомості, які представлятимуть інтерес.

Детальніше...