Завершився конкурс на заміщення посади директора Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Полтавської міської ради Полтавської області», що проводився відповідно до Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади     м. Полтава, затвердженого рішенням тринадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 22.12.2017, та наказу управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради від 11.05.2018 № 295 «Про проведення конкурсу на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти».

За результатами письмового іспиту на перевірку знань чинного законодавства України та презентації перспективного плану розвитку закладу освіти на засіданні конкурсної комісії 26.06.2018 переможцем конкурсу визначено Жагу Тамару Михайлівну.

В школі станом на 03 вересня 2018 року працюють 60 педагогічних працівники, які  забезпечують якісний освітній процес, з них:

- 1  «Заслужений працівник освіти»;

- 1 «Заслужений вчитель України»;

- 5 «відмінників освіти»;

- 21«вчитель – методист»;

- 11 «старших учителів»;

- 38 вчителів мають кваліфікаційну категорію  «спеціаліст вищої категорії»;

- 10 «спеціалістів першої категорії»;

- 5 вчителів - «спеціалісти другої категорії».