Зарахування учнів до закладу освіти відбувається згідно чинного законодавства України.

Витяг зі Статуту Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області»:

«2.3. Зарахування учнів 1-4 класів загальноосвітньої школи І-го ступеня здійснюється без проведення конкурсу й відповідно до території обслуговування; учні, які не проживають на території обслуговування, зараховуються до ПЗШ № 5 за наявності вільних місць.

2.4. Зарахування учнів до ПЗШ № 5 здійснюється, як правило до початку навчального року за наказом директора. Для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), документ про наявний рiвень освiти (крiм дiтей, якi вступають до першого класу). До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.»

Про набір до перших класів 2018-2019 н.р.

На виконання Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», згідно Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерство освіти і науки України № 367 від 16 квітня   2018 року,  наказу управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради  від 16.05.2018 року  № 304 «Про внесення змін до наказу управління освіти від 02.03.2018 року №115 «Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти  м. Полтави у 2018 році» в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області» відбувся набір до перших класів.

Згідно наказу по школі від 31 травня 2018 року №38-у до перших класів буде зараховано 1 вересня 2018 року:

• 1-а - 30 чоловік;
  • 1-б - 30 чоловік;