Головне меню

sh_5_19_01_19_118 січня 2019 р. для учнів 6-х класів КЗ  «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ст №5» було проведено віртуальну екскурсію «7 чудес Полтави». Учасники повинні були самостійно визначати історичні об’єкти рідного міста, які є найкращими та неповторними. Потім школярі переглянули цікавий фільм «7 чудес Полтави» з ведучим В’ячеславом Джиганом. Усі були зачаровані історичною розповіддю про архітектурні споруди. А підсумкова вікторина була підтвердженням того, що діти середнього шкільного віку вже знають багато про наше рідне місто, яке називається духовною столицею.

Вікторія Юницька

 

 sh_5_19_1_19Зимові канікули для учнів КЗ «Полтавська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 5»  - це не тільки розваги та цікаві подорожі.  Це час для удосконалення знань, умінь і навичок  з навчальних предметів. Вчителі щодня проводять консультації з математики, англійської мови, географії, історії.
   Так і сьогодні, 16 січня 2019 року для учнів 6-х класів проведено консультацію з української мови, під час якої діти мали змогу закріпити пройдений матеріал або набути нових знань.Консультпукт.
   Ось так називається форма роботи з дітьми на канікулах у ЗЗСО №5. Вона є досить ефективною, корисною для дітей, дозволяє вчителю  здійснити індивідуальний підхід, допрацювати  з тими учнями, які , можливо,  були відсутні на заняттях з поважних причин. Отже, наші учні відпочивають весело і змістовно. 

Оксана Нестерчук

 

sh_5_15_01_2019Канікули! Багато школярів не бажають просто сидіти за комп’ютером чи перед телевізором, вони віддають перевагу активному відпочинку. 15 січня в КЗ «Полтавська загальноосвітня школа I –III ступенів №5» рада шкільного учнівського самоврядування вкотре організувала спортивні змагання «Здорова дитина – щаслива родина».
    Слід зазначити, що зусилля організаторів не були марними. На веселі старти зібралася велика кількість школярів, батьків, учителів. Емоції лилися через край, у спортзалі весь час відчувався дух боротьби, здоровий азарт та завзяття.
    Саме такі змагання об’єднують батьків, дітей і вчителів в одну велику, дружню родину.Школа – це спільний дім, і завдання педагогів полягає в тому, щоб зробити його затишним та теплим. Учителі  вважають важливим виховувати в дітях любов до здорового способу життя, до спорту. І канікули цьому не перешкода.
   Незважаючи на результати гри,  усі учасники були нагороджені солодкими призами та грамотами. Тож можемо впевнено сказати:  канікули вдалися! Маємо надію, що такі веселі старти додали всім учасникам та вболівальникам енергії та здоров’я.

Тетяна Штепа

 

 

sh_5_14_01_19_114.01.2019р. у КЗ «Полтавська загальноосвітня школа I –III ступенів №5» було проведено конкурс творчих робіт «Зимова красуня».
   Першокласникам запропонували уявити та відтворити свої  бачення за допомогою пензлика або аплікації.
sh_5_14_01_19_2   Діти старанно й натхненно попрацювали над даним завданням. Роботи малечі вразили неповторністю, чарівністю та оригінальністю. Це ще раз підтверджує, що дитяча фантазія безмежна.
   Коли дивишся на звичайний дитячий малюнок, то ніби сам занурюєшся в казкове життя Чарівниці – Зими.

Надія Кривуленко

 

sh_5_11_01_19Сьогодні 11 січня 2019 року для учнів, батьків та вчителів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №5 було проведено традиційне спортивне свято «Здорова дитина-щаслива родина».
   Учасниками були учні середньої школи,  їх батьки та вчителі.Це свято для всіх прихильників здорового способу життя, адже зустріч на ньому дає можливість не тільки присутнім позмагатися в силі й спритності, але й просто відпочити та поспілкуватися один з одним.
   Такі заходи сприяють зміцненню учнівського та батьківського колективу, розвивають силу, спритність, швидкість, фізичні вміння та навички, виховують любов до фізкультури та спорту, почуття дружби, взаємовиручки, колективізму.

Тетяна Штепа

 

sh_5_10_01_19Це прекрасне місто під назвою Полтава недарма розташувалося в центрі України. Воно зовсім не схоже на своїх сусідів-мільйонників за швидкістю і ритмом життя, і в Полтаві  життя тече дійсно розмірено і душевно. Полтава – це, коли шлях з будь-якої точки міста до центру займає лічені хвилини. Та, що вже гріха таїти , на відміну від тих самих мегаполісів, в Полтаві у вас завжди є вибір: або проїхатись, або пройтися пішки.
   Ось і учні ЗЗСО №5 10 січня здійснили віртуальну екскурсію по рідному місту, на канікулах.Юні мандрівники почали її з однієї головних перлин цього потопаючого в зелені міста –Білої альтанки.  Саме з цього місця відкривається прекрасний вид на місто, особливо ввечері, коли Полтава всіяна безліччю вогнів.
   Діти із задоволенням розглянули архівні світлини ,яскраві ілюстрацїї,читали вірші та складали сенкани і авторські легенди про улюблене місто.Зрештою дійшли до висновку що,це маленьке містечко зі своїми цінностями і культурою змушує милуватися його барвами, насолоджуватися захоплюючими дух видами, і просто вбирати свою давню культуру, і історію. Полтава – це, по праву, один з найвизначніших центрів української національної культури. Він не потребує особливого представлення, і не залишить байдужим нікого, хто вирушає сюди за враженнями.

Ольга Бардіна

 

sh_5_09_01_19_19 січня 2019 р. в очікуванні приємних вражень та позитивних емоцій  від зимових канікул учні 4-их класів  КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" поспішили до позашкільного навчального закладу "Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання".  На школярів  чекала  розвага "Відгадай та назви".  Не обійшлося і без  ще  сюрпризів. Діти  мали можливість перевірити свої сенсорні системи смаку й нюху. Дівчатка й хлопчики проявили  також  свої інтелектуальні здібності під час вікторини  "Особливості святкування Нового року в різних країнах світу". Але найбільше всіх вразив капелюх із загадками! У  кінці розваги учасники одержали смачні цукерки.

Ольга Хвостенко

 

sh_5_09_01_19Канікули, канікули…Коли ще, як не під час  канікул, дізнаватися про щось нове, зустрічатися зі своїми шкільними товаришами, змагатися за перемогу.
   9 січня у ЗЗСО №5 пройшов міжпредметний квест для учнів 8-9 класів «Чи знаєш ти?…».  Діти із задоволенням відвідували мовознавчу,спортивну, біологічну, літературну та трудову станції, поповнювали свої знання із різних галузей життя. А крім того, усі отримали величезний заряд позитиву, гарних емоцій та вражень.
   Сподіваємося, що знання, здобуті сьогодні, стануть у пригоді нашим учням.

Наталія Лісова

 

ПЛАН ЗИМОВИХ КАНІКУЛ
     02.01.2019 - 18.01.2019