sh_5_13_09_18_213 вересня в Полтавській загальноосвітній школі №5 для учнів старших класів був проведений традиційний День здоров’я.
    Стан здоров'я сучасної людини залежить не тільки від зовнішніх умов, але й від власного ставлення до нього. Вироблення такого ставлення - найважливіша умова здорового суспільства. І починати варто зі школи, оскільки саме вона - єдиний інститут, через який проходить все населення країни. Роль школи у збереженні й зміцненні здоров'я є провідною.
    Саме тому в школі №5 завжди дбають про здоровий спосіб життя  учнів та працівників. Увага всього колективу прикута до пропаганди здоров’язберігаючих технологій. Для учнів 9-11 класів був організований спільний похід до міського Дендропарку. Тут діти мали змогу позмагатися один з одним на спритність у спортивних естафетах, та  загалом перейнятися духом змагання та радості перемоги. Звісно ж, що переможця було визначити надзвичайно важко, оскільки всі діти були дуже активними і прагнули показати найкраще.. Всі присутні отримали чудовий заряд енергії, позитивний настрій та  цікаво і змістовно провели час.

sh_5_13_09_18_113 вересня 2018 року в ЗЗСО №5 м.  з метою захисту,  збереження та відтворення навколишнього природного середовища, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації молоді , спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору відбулася зустріч з представницею громадської організації «Нова Полтава» Дороховських Катериною , яка провела презентацію акції  World Cleanup Day «Всесвітнє прибирання».  Звернула увагу дітей до проблеми забруднення навколишнього середовища та вказала на особистий внесок кожного у поліпшення глобальної екологічної ситуації.    Полтава – наш спільний дім. І для нас, дружної команди 5-ї школи, турбота за красу та затишок рідної оселі є не тільки обов`язком, але й внутрішнім покликанням. Тому ми  не залишились байдужими і прийняли активну участь у цій акції.
    Зближення з природою, виховання в  дітей відповідальності за здорове та красиве майбутнє нашого міста є важливим напрямком роботи, який успішно та безперервно проводиться у школі
    Такі заходи сприяють патріотичному та екологічному вихованню, розвивають трудові навички, виховують повагу до праці людей. Адже кожен учасник навчально-виховного процесу нашого закладу розуміє, що чистота та благоустрій міста залежить саме від нас. Тож робімо добру справу разом!

Інна Рибалко

sh_5_13_09_1813 вересня 2018 року в Полтавській загальноосвітній школі №5 в рамках тижня фізичної культури та спорту відбулася зустріч учнів 4-х класів з майстром спорту Міжнародного класу, учасницею олімпійських ігор 1988 року, багатократною чемпіонкою та призеркою Першостей Європи та Світу, рекордсменкою, яка встановила багато рекордів з плавання Копчиковою Світланою Глібівною.
    Під час бесіди запрошена поділилася спогадами зі своєї спортивної кар’єри та надихнула глядачів на досягнення спортивних та навчальних вершин.

Андрій Бардін

sh_5_10_09_1810  вересня 2018 року в ЗЗСО №5 відбулася зустріч учнів 9-х класів з представником Головного управління юстиції.Булінг визначається як утиск, дискримінація, цькування. Цей термін означає тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи до іншої дитини або інших дітей.
    Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Із цією соціальною проблемою та шляхами її вирішення і виступив перед учнями юрист Головного управління юстиції Миколайчик Г.І.

sh_5_06_09_186 вересня 2018 року в ЗЗСО №5 м. Полтави в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право» відбулася зустріч з представниками Головного територіального управління юстиції Федорченко Д.В. та Миколайчик Г.І.
    З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян учнів інформували щодо використання та захисту їх прав у повсякденному житті.
   Юристи ознайомили присутніх з метою та напрямками проекту, розповіли про його важливі елементи та досягнення. Націлили учнів  на те, що вони повинні знати свої права і дії в разі їх порушення.

Інна Рибалко

03_09_18«Розповімо Європі про себе» - під такою назвою пройшов 1-ий урок у 2018-2019 н.р. в ЗЗСО №5.  Україна - европейська держава з величезним потенціалом та геніальними здобутками представників нашої нації. Цей край з багатовіковою історією, мальовничою природою і талановитими людьми.
   Діти здійснили заочну подорож найвизначнішими місцями батьківщини, демонстрували свій талант, із задоволенням підспівували гостеві-учасникові гурту «Діти Фрістайла» Ігорю Лаврику, який поділився своїм баченням розвитку таланту в кожній дитині.
   Удосконалюймося, бо саме рідна земля дає нам силу, наснагу для здійснення мрій.

Тетяна Руденко

24_08_18_2

sh_5_25_06_18_1Київ. Два дні творчої роботи ЗЗСО №5 м. Полтави. Тренінг для шкіл "Формування ключових громадянських і соціальних компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти". Що ми вже вміємо і знаємо, а чого ще будемо sh_5_25_06_18_2навчатися...

Іінформуємо педагогічні колективи про проведення онлайн-опитування серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища» за посиланням на електронну форму за адресою: https://docs.google.com/forms/d/1ila4UeXffheF8CcKIFtmRrY_drOUrCM9axZkgvGPa6c/edit
     Дослідження проводитиметься у червні 2018 року та в червні 2019 року на умовах повної анонімності.  Респонденти зможуть індивідуально заповнити онлайн-анкету до 30 червня 2018 року у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді.
    Участь у опитуванні є добровільною.