Головне меню

sh_5_22_05_18_121 травня в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 5» відбулося свято «Прощавай, Букварику». Першокласники мали можливість поринути в дивовижний світ казок.  Адже всім відомо, що казкотерапія дає можливість відчути внутрішній стан дитини.
sh_5_22_05_18_2   До свята школярі готувалися із захватом, кожен із них проявляв ініціативу та свій талант, а також  учили вірші, готували різноманітні музичні композиції. І як результат – було створено справжнє святкове дійство. Маленькі артисти були активні, відкриті та емоційні.

Тетяна Грім

 

sh_5_21_05_18_121 травня 2018 року в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» відбулося методичне об'єднання з виховної роботи, де було підведено підсумки гурткової роботи в школі. Творчий звіт кожного колективу був sh_5_21_05_18_2оригінальний як за формою проведення, так і за використанням художніх засобів. Проте всі виступи схожі в одному: атмосфері свята, творчості і гордості за знання та вміння вихованців.
sh_5_21_05_18_3    Незрівнянний емоційний заряд отримали глядачі від зустрічі з вихованцями вокального гуртка «Юність», які віддавали увесь запал енергії, любові, вкладаючи свої серця в красу і тепле слово, вкарбоване в пісню. Вихованці театрального гуртка «Мельпомена» та «Літературного sh_5_21_05_18_4гуртка» дарували глядачам величне слово та неповторну самобутність театрального мистецтва. «Юні екологи» повідомили нам про екологічні проблеми навколишнього середовища і саме ті, які існують у нашому місті Полтаві. А вихованці «Клубу знавців німецької мови» у пісенній формі познайомили нас з традиціями Німеччини.   « Дружина юних пожежників» та «Юні інспектори руху» ще раз нагадали всім присутнім про правила безпеки  життя.
     Кожен колектив має свій почерк, стиль, свою манеру гри.Атмосфера заходу була щирою, теплою та затишною.
     Бажаємо всім віри у власні сили й можливості, накопичувати досвід і ділитися ним із своїми колегами.

Валентина Міняйло

 

sh_5_20_05_18Вітаємо команду футболістів нашої школи  із ІІІ місцем у міських змаганнях з футболу «Шкільна ліга»!!!

 

sh_5_14_05_18_1Напередодні  Дня Матері 11 травня 2018 року в Комунальному закладі «Полтавька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5»  було проведено родинне свято «З любов'ю до матусі».
   Свято Матері завжди припадає на другу неділю травня, коли все цвіте, здається, ніби природа разом з нами вітає це свято. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не можна відвести очей.
sh_5_14_05_18_2   Спільне переживання святкової події було радісним і пізнавальним як для дітей, так і для рідненьких матусь. Учасники дійства розповідали щирі вірші, кружляли у веселому танку, показували цікаві сценки. У кінці свята діти подарували матусям власноруч виготовлені подарунки й найтепліші поцілунки.
   Свято  вдалося на славу! Промінець добра й любові торкнувся кожного серця і дорослих, і дітей!

 Наталія Михайліченко

 

sh_5_08_05_18_18 травня 2018 року в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» було проведено урок пам'яті та організовано виставку дитячих робіт «Оберіг для солдата». Адже пам'ять – це не просто частина історії, це наша совість, біль, гордість. Усе далі відходять грізні роки Другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших. 
sh_5_08_05_18_2   Мужніми борцями за вільне життя в Україні були не лише наші пращури, а також є і нинішнє покоління. Спочатку був Майдан. Потім – Небесна Сотня. Сьогодні криваві події відбуваються на Донбасі. У ці нелегкі часи українці проявляють дива хоробрості, відданості своїй Батьківщині.
   Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.
Хай пам'ять залишається із нами,
Хоч час спливає швидко, йде від нас.
Тож дай нам, Боже, іти мирними шляхами
У мирі й щасті жити в добрий час.

Інна Бредун

 

 

sh_5_05_05_18_105 травня 2018 року в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» у рамках двомісячника чистоти й благоустрою міста було проведено ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ .
   Для дружної команди 5-ї школи турбота за красу та затишок рідної оселі є не тільки sh_5_05_05_18_2обов`язком, але й внутрішнім покликанням. Зближення з природою, виховання в  дітей відповідальності за здорове та красиве майбутнє нашого міста є важливим напрямком роботи, який успішно та безперервно проводиться в школі.
sh_5_05_05_18_3    Учні 5-11 класів прибирали закріплені території : березовий сквер на розі вулиць Покровської та Шведської, вулиці Желвакова, Рєпіна, Генерала Духова та Покровську. Висаджували квіти й дерева на території школи .   Семикласники взяли участь у  спортивно-біологічному  квесті . Долаючи спортивні естафети та виконуючи інтелектуальні завдання. Усі школярі отримали велике задоволення!
sh_5_05_05_18_4    Такі заходи сприяють патріотичному та екологічному вихованню, розвивають трудові навички, виховують повагу до праці людей. Адже кожен учасник освітнього процесу нашого закладу розуміє, що чистота та благоустрій рідного міста Полтави залежить саме від нас.
   Тож робімо добру справу разом!

Тетяна Штепа

 

sh_5_02_05_18_226 квітня 2018 року учні 6-7 класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» відвідали Полтавську обласну бібліотеку для дітей та юнацтва ім. Олеся Гончара, де відбулася презентація фотовиставки «Чорнобиль. Роки після катастрофи»  від полтавського фотографа Дениса Ведя.
sh_5_02_05_18_3   Під час заходу діти були вражені світлинами із зони відчуження та безпосередньо з міста Прип'яті. Занурилися в моторошне оточення покинутого міста, побачили унікальні фото та отримали цікаві відповіді на поставлені питання.
   Фотовиставка кваркодами, за якими були сховані додаткові медіаматеріали.

Марія Губренко

 

sh_5_02_05_18_125.04.2018 року в Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Олеся Гончара відбулася зустріч з майстринею витинанок, поетесою Тетяною Ваценко. Шестикласники Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» з неабияким захопленням слухали розповідь про етапи роботи над витинанкою, про Всеукраїнські та Міжнародні виставки витинанок, які надихають Тетяну Федорівну на плідну працю. Поетеса репрезентувала свою книгу «У країну Навпакинію». Прекрасні вірші, чудові малюнки, головоломки, майстерне оформлення – усе привертало увагу школярів, які придбали книги з дарчим підписом.
   Тож пізнаємо світ через прекрасне!

Тетяна Руденко

 

1427730492_1unu9z7smzu