Станом на 30.03.2018 року в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області» в наявності педагогічні посади,  які залишаються вакантними:

sh_5_vakans_2017_2018

Додаткових освітніх та інших послуг в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області» не надають.

В Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області»  є лише  безперешкодний доступ до приміщень першого поверху.

Зарахування учнів до закладу освіти відбувається згідно чинного законодавства України.

Витяг зі Статуту Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області»:

«2.3. Зарахування учнів 1-4 класів загальноосвітньої школи І-го ступеня здійснюється без проведення конкурсу й відповідно до території обслуговування; учні, які не проживають на території обслуговування, зараховуються до ПЗШ № 5 за наявності вільних місць.

2.4. Зарахування учнів до ПЗШ № 5 здійснюється, як правило до початку навчального року за наказом директора. Для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), документ про наявний рiвень освiти (крiм дiтей, якi вступають до першого класу). До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.»

Відеозвіт директора школи

РІШЕННЯ загальношкільної конференції "Звіт директора школи за 2016-2017 н. р." від 07.06.2017 р.

Результати державної підсумкової атестації учнів випускних класів
(2016 -2017 н.р.)

kl4

kl9

kl11

В закладі функціонують  40 навчальних кабінетів, з них:

- 12 початкових класів;

- 2 математики;

- 1 фізики;

- 1 хімії;

- 1 географії;

- 1 біології;

- 2 української мови та літератури;

- 1 німецької мови;

- 2 англійської мови;

- 2 інформаційно-комунікаційних технологій.

Працює великий  спортивний зал,  дві майстерні, буфет та їдальня на 192 місць.

У школі підключено швидкісний Інтернет, на прохання учнівського самоврядування створено зони WI-FI.  Кабінети інформаційно-комунікаційних технологій обладнані 24 робочими місцями, 6 комп’ютерів використовуються в управлінсько-господарській діяльності, у тому числі один для ведення бібліотечного фонду.

В закладі 3 інтерактивні комплекси, 7 ноутбуків, з них 5 підключених до всесвітньої мережі Інтернет.

Працює бібліотека, бібліотечний фонд якої складає 44215 книг, брошур, журналів (різноманітних примірників), з у тому числі 20232 підручників, з них для:

- 1-4 класів – 5315;

- 5-9 класів – 12133;

-10-11 класів – 2784.

Мова освітнього процесу - українська.