Завершився конкурс на заміщення посади директора Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Полтавської міської ради Полтавської області», що проводився відповідно до Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади     м. Полтава, затвердженого рішенням тринадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 22.12.2017, та наказу управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради від 11.05.2018 № 295 «Про проведення конкурсу на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти».

За результатами письмового іспиту на перевірку знань чинного законодавства України та презентації перспективного плану розвитку закладу освіти на засіданні конкурсної комісії 26.06.2018 переможцем конкурсу визначено Жагу Тамару Михайлівну.

Станом на 03.09.2018 року в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області» в наявності педагогічні посади,  які залишаються вакантними:

vakant_08_18

Додаткових освітніх та інших послуг в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області» не надають.

В Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області»  є лише  безперешкодний доступ до приміщень першого поверху.

Зарахування учнів до закладу освіти відбувається згідно чинного законодавства України.

Витяг зі Статуту Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області»:

«2.3. Зарахування учнів 1-4 класів загальноосвітньої школи І-го ступеня здійснюється без проведення конкурсу й відповідно до території обслуговування; учні, які не проживають на території обслуговування, зараховуються до ПЗШ № 5 за наявності вільних місць.

2.4. Зарахування учнів до ПЗШ № 5 здійснюється, як правило до початку навчального року за наказом директора. Для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), документ про наявний рiвень освiти (крiм дiтей, якi вступають до першого класу). До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.»

Про набір до перших класів 2018-2019 н.р.

На виконання Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», згідно Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерство освіти і науки України № 367 від 16 квітня   2018 року,  наказу управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради  від 16.05.2018 року  № 304 «Про внесення змін до наказу управління освіти від 02.03.2018 року №115 «Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти  м. Полтави у 2018 році» в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області» відбувся набір до перших класів.

Згідно наказу по школі від 31 травня 2018 року №38-у до перших класів буде зараховано 1 вересня 2018 року:

• 1-а - 30 чоловік;
  • 1-б - 30 чоловік;
  • 1-в - 30 чоловік;
  • 1-г - 30 чоловік.

Вільних місць немає.

Відеозвіт директора школи

Звіт директора школи на загальношкільній конференції за 2017-2018 навчальний рік

РІШЕННЯ загальношкільної конференції "Звіт директора школи за 2017-2018 н. р." від 07.06.2018 р.

Результати державної підсумкової атестації учнів випускних класів
             (2017 -2018 н. р.)

navch_08_18

В закладі функціонують  40 навчальних кабінетів, з них:

- 12 початкових класів;

- 2 математики;

- 1 фізики;

- 1 хімії;

- 1 географії;

- 1 біології;

- 2 української мови та літератури;

- 1 німецької мови;

- 2 англійської мови;

- 2 інформаційно-комунікаційних технологій.

Працює великий  спортивний зал,  дві майстерні, буфет та їдальня на 192 місць.

У школі підключено швидкісний Інтернет, на прохання учнівського самоврядування створено зони WI-FI.  Кабінети інформаційно-комунікаційних технологій обладнані 24 робочими місцями, 6 комп’ютерів використовуються в управлінсько-господарській діяльності, у тому числі один для ведення бібліотечного фонду.

В закладі 3 інтерактивні комплекси, 7 ноутбуків, з них 5 підключених до всесвітньої мережі Інтернет.

Працює бібліотека, бібліотечний фонд якої складає 44215 книг, брошур, журналів (різноманітних примірників), з у тому числі 20232 підручників, з них для:

- 1-4 класів – 5315;

- 5-9 класів – 12133;

-10-11 класів – 2784.

Мова освітнього процесу - українська.